More Website Templates @ TemplateMonster.com. December10, 2011!
GÖNEN MOTORLU ARAÇLAR
 

Gönen Motorlu Araçlar 1978 yılında İstanbul’da kurulmuş bir aile firmasıdır. 37 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın bir çok noktasına başta Massey Ferguson olmak üzere, Ford, Fiat, New Holland, John Deere, Leyland, Steyr traktörlerinin ve Gali Gnani tarım makinelerinin yedek parçalarının toptan satışını ve zirai tarım aletlerinin imalatını yurtiçine ve yurtdışına gönderen köklü bir firmadır. Aynı zamanda ticari araç plakalarını bünyesinde bulundurarak, ikinci el araç alım-satım işlerini de yapmaktadır.

 

Firmamız yurtiçi ve yurtdışında bilinen tescilli markası GÖNEN adı altında zirai alet ve traktör yedek parça imalatına yapmaktadır. Zirai alet ve traktör yedek parça imalatımızı İstanbul-Büyükçekmece’deki fabrikamızda yapılmaktadır. Gönen Motorlu Araçlar tarafından üretilen tüm ürünler 1. kalite olarak imal edilmektedir ve kendi tescilli markasının garantisi altındadır. Firma kalitesi ve uzun yılların vermiş olduğu deneyimle uluslararası ticarette aktif rol üstlenerek, yurt dışında da söz sahibi olmuştur.
Gönen Motorlu Araçlar İstanbul – Edirne – Tekirdağ – Kırklareli bölgelerinde ait ticari araç plakaları alım satımında önemli bir yer elde etmiş ve söz sahibi olmuştur. Aynı zamanda firmamız bünyesinde ikini el araç  alım satım da yapılmaktadır.
Firmamız araç lastik sektöründe de PIRELLI bayiliğini almış olup tüm ebatlarda lastik ve kış lastiklerinin satış – servis işlerini itinayla yapmaktadır.
Gönen Motorlu araçlar gelecekte de ürün çeşidi ve kalitesini artırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İMALATHANE